רוצה ללמוד לבנות עמוד נחיתה כזה בחינם?

הרשם ומיד ההדרכה אצלך!

בקורס הזה אני מדריך אותך איך לבנות אתר וורדפרס בחינם צעד אחר צעד בלי דילוגים, תוך שימוש בכלים חינמיים בלבד. בתוך שעה מעכשיו יהיה לך אתר, בלוג מקצועי ורשימת תפוצה גדלה..בהצלחה! על כל שאלה נא לפנות אלי בפייסבוק

מה אומרים על ההדרכה של אלמנטור?

"במקרה ובמזל גדול נתקלתי בהדרכות של ניר שרעבי, ערוכות בצורה רהוטה ומובנת עד כדי כך שלאחר שצפיתי בסרטוני ההדרכה שלו יכולתי מייד ליישם את מה שניר מלמד. אני ממליצה בחום על ההדרכות של ניר שנערכו עם מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים וניתנים בחינם אין כסף לכל דורש."
אופירה 62
חיפה
"אני מתעסק גם בהדרכה כחלק מעבודתי היומיומית ואני רוצה להגיד שמדובר בהדרכה מצויינת וכבר הקמתי אתר! ההדרכה נותנת מענה למגוון רחב של אוכלוסיות וגם כשניר מדבר על תכנים ברמה גבוהה יותר, ניכר שהוא מבין שהמושגים יכולים להקשות ולכן מיד מרגיע את המודרך בהסבר נוסף. אני רק בהתחלה (כך אני ,עובר ביסודיות) אבל אני ממש מתרשם. גם הבן שלי בן ה 10 ראה את ההדרכה ובנה אתר בעצמו ע"פ ההדרכה (קצת בושה להגיד שהאתר שלו עולה על שלי בעיצוב)."
אורי בן 39
ירושלים
"אני מאפרת במקצועי ובתחום בניית האתרים די חובבנית. במקרה מצאתי את ההדרכות של ניר וכבר מהשיעור הראשון התחלתי לבנות אתר לפי ההדרכות המדהימות שלו שהם אגב לגמרי בחינם מוזר? מכיוון שהן ברמה מאוד גבוהה. התכנים שלו מוסברים בצורה ברורה עיניינית ופשוטה כך שכל ילד יכול לבנות אתר בקלות.ניר מדהים ,עונה לכל שאלה תומך מכוון ומייעץ ובאמת מרגישים שהוא עוזר מכל הלב ובאהבה רבה."
חן בת 39
מאפרת וחובבנית בבניית אתרים